אורית שאשו - מאמנת כושר ותזונה לאורח חיים בריא

נעים מאוד, שמי אורית, בת 47 מראשון לציון, אמא ל-3 בנות מקסימות, מגיל קטן אני מחוברת לספורט ולמעשה כל חיי הבוגרים עוסקת בספורט ובתזונה. במקצועי מעל עשור אני בעלת תואר ראשון B.Ed בחינוך גופני, ותואר שני M.Ed בחינוך סביבתי. בנוסף כיום לומדת במסלול ארבע שנתי לנטורופתיה בווינגייט, מפיצה עצמאית של חברת Herbalife ישראל, ובעלת מותג פרטי לבגדי ספורט איכותיים ומחטבים במיוחד הנקרא: OM Fitwear.

אני משלבת בחיי את האהבה לספורט ושמירה על אורח חיים בריא, ובדרך זו אני עוזרת להרבה אנשים להגיע אל המטרות שלהם, להתמיד בהן ולהגיע לתוצאות הרצויות והמתאימות להם.

למדתי שלא תמיד התכנונים שלנו מובילים אותנו לתוצאות הרצויות. במהלך החיים ישנם קשיים ומשוכות שנדרשים לעבור, והיו לי לא מעט. אבל דווקא מהקושי מצאתי את הדרך שלי לפרוץ קדימה ולהתפתח. מניסיוני האישי ויכולותיי המקצועיות בתחום אני אשמח לסייע וללוות אתכם להגיע למיטב שלכם באמצעות הכלים המתאימים לכם - אתם רק צריכים לרצות, אני אדאג לכל השאר.

  

כיצד הגעתי לעסוק בייעוץ וליווי לאורח חיים בריא

לאחר שלוש לידות, ניסיתי לחזור למשקל שלי בצורה הבריאה והמהירה ביותר, תמיד הייתי חטובה וספורטיבית אך כל לידה הוסיפה לי עוד משקל ואחוזי שומן לא רצויים. לאחר הלידה השלישית לקח לי הרבה זמן לחזור למשקל היעד שלי ולחיטוב שאני רגילה אליו, התאמנתי הרבה, לפחות 4 פעמים בשבוע ואכלתי רגיל, אך זה לא הספיק לי כדי להגיע לחיטוב שרציתי. כאן הבנתי שאני מפספסת משהו חשוב ואני צריכה להשקיע יותר בתזונה היומיומית שלי ובדגש מיוחד על איכות המזון שאני מכניסה לגוף.

כאמא לשלוש בנות הדבר הכי חשוב לי הוא הכוח, החיות והאנרגיה. לאחר הלידות תמיד הרגשתי תשושה, עייפה מידי וחסרת אנרגיות. בבדיקות נמצא שסבלתי מחוסר ברזל, חומצה פולית ושאר ויטמינים ומינרלים הכרחיים - דבר טבעי שלא מעט נשים סובלות ממנו לאחר הלידה, ולא ידעתי כ"כ כיצד להתמודד עם המציאות החדשה שנחתה עלי. לדברי הרופאים הייתי אמורה לקחת כדורים במשך כל חיי, ואכן התחלתי לקחת את הכדורים אך הם לא עזרו כלכך, וגם הזריקות שקבלתי בהמשך גם הן רק עזרו חלקית.

חברה טובה הציעה לי לנסות את המוצרים של ענקית התזונה הרבלייף ישראל ותוך כדי גם להצטרף לצוות שלהם. החלטתי שאני מנסה ומיד התחלתי להתנסות בעצמי בכל המוצרים.

השינוי קרה מהר מאוד, מיד לאחר כמה ימים הרגשתי שאני מלאת חיות, עירנית וגם הסחרחורות חלפו כלא היו. כיום כל המדדים שלי מצויינים, אני לא סובלת ממחסור באף ויטמין ו/או במינרל, וזאת כאמור בעקבות תפריט התזונה שבנו לי בהרבלייף, ושימוש בסדרת המוצרים המכילים כ-21 ויטמינים ומינרלים הכרחיים שהיו חסרים לי בכדי לקבל בחזרה את האנרגיה שאבדה לי ועל כך אני מודה לחברת הרבלייף שממש שינו את חיי.

  

TevaHerbal - הדרך שלכם לאורח חיים בריא!

לאחר צבירת נסיון רב והרבה עבודה קשה לאורך השנים, החלטתי לשלב את האהבה שלי לספורט ולתזונה בריאה יחד איתכם, והקמתי את TevaHerbal.

באתר תוכלו למצוא:

  • כל מוצרי הרבלייף השונים, ולהתעדכן במוצרים החדשים והמתקדמים ביותר.
  • תוכניות תזונה ביעוץ וליווי אישי המותאמות לכל סוגי האוכלוסיה השונים (גברים/נשים/נוער).
  • בלוג ובו מאמרים בתחום התזונה והספורט ע"פ מחקרים חדשים להעשרת הידע האישי בספורט ובתזונה בריאה.
  • טיפים וסרטונים לחיים בריאים יותר.
  • מתכונים לתזונה מאוזנת ונכונה.
  • סיפורי הצלחה של לקוחות מרוצים.

לרשותכם ובשבילכם,

אורית